mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Bublava – Stříbrná, Krušné hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Bublava se nachází v nejzápadnějším výběžku Krušných hor na hranici s Německem. Bublava je ideální středisko jak  pro lyžaře, tak i snowboardisty. Široké sjezdové tratě všech stupňů obtížnosti uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Bublava – Stříbrná je ideálním místem pro rodiny s dětmi a lyžařské výcviky. Díky nadmořské výšce (690 až 802 metrů) zde můžete lyžovat až do jarních měsíců. Těšit se můžete na 6 sjezdovek všech obtížností (1 černá, 2 červená a 3 modré) o celkové délce téměř dvou kilometrů. Dopravu na vrcholky zajišťuje 5 vleků. Samozřejmostí je též lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení, servis, večerní lyžování, občerstvení a bezplatné parkoviště v blízkosti vleků. Tento areál má dostatečnou přepravní kapacitu a lyžování zde je bez front.

Pro milovníky snowboardu je k dispozici moderní snowboard park s překážkami a skokanskými můstky. Sjezdové tratě jsou uměle upravovány a pravidelně zasněžovány. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí snowboardisti.  Skiareál Bublava nově otevřela dětské lyžařské hřiště s vlastním lyžařským vlekem, což jistě ocení rodiny s dětmi. V blízkém okolí Bublavy jsou také k dispozici upravované běžecké tratě. Lze využít Krušnohorskou magistrálu, která spojuje Bublavu s Božím Daru.

Krušné hory Vám nabízejí pohodové lyžování v moderních lyžařských areálech s okouzlující přírodou a komfortními službami.

Zdroj fotek: http://www.bublava.cz


GPS souřadnice

50.3694, 12.5068 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 22' 9.84'', E 12° 30' 24.48''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu