mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Javorový vrch – Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Javorový vrch  leží v oblasti Těšínských Beskyd v nadmořské výšce 968 metrů. Z Javorového vrchu se můžete kochat krásným výhledem do širokého okolí na polskou stranu Beskyd.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Javorový vrch nabízí svým návštěvníkům 3 sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Převoz zajišťují 3 vleky s celkovou přepravní kapacitou 1700 osob za hodinu. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí a nároční lyžaři. Za pěkného počasí můžete z Javorového vrchu vidět i Tatry a Jeseníky. Pro milovníky běžek je Javorový vrch skvělým cílovým místem na pohodlné běžecké trasy – Ostrý, Slavic, Kamenitý, Bystrý, Velký Lipový, Morávku, Řeku, Horní Lomnou. V letních měsících jsou tyto trasy vhodné pro pěší turistiku i pro cykloturistiku.

Javorový vrch je také velice oblíbený díky paragliding, odvážní si zde mohou vyzkoušet let na tandemu. Samozřejmostí je půjčovna lyžařského a snowboardové vybavení, ski servis, občerstvení, lyžařská škola, večerní lyžování a mnohé další. Skiareál Javorový vrch nabízí svým návštěvníkům komplexní služby a ideální klimatické podmínky pro lyžování a ostatní zimní sporty.

Beskydy patří mezi velice oblíbené destinace jak v zimním, tak i v letním období. Lyžařská střediska vynikají moderními a komplexními službami pro všechny zimní sporty.

Zdroj fotek:  javorovy-vrch.eu


GPS souřadnice

49.64454, 18.64146 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 38' 40.344'', E 18° 38' 29.256''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Komentáře k Ski areál Javorový vrch – Beskydy

  1. Jozo

    Opravte si adresu webu, uz je jina – javorovy-vrch.eu

  2. luciesedl

    Děkujeme

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu