mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Tošovice – Oderské vrchy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Tošovice, známý pod názvem HEIpark Tošovice, nalezneme v podhůří Oderských vrchů v nadmořské výšce 384 až 463 metrů.  Lyžařské středisko Tošovice nabízí svým návštěvníkům relax, pohodu a komplexní služby. 

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Tošovice disponuje třemi uměle vyrobenými sjezdovkami, kde si užijí pestré zimní radovánky jak lyžaři, tak i snowboardisti. Pro děti jsou připraveny dvě malé tratě s vlastními vleky. Sjezdovky jsou červené obtížnosti a jejich délka je 400, 350 a 270 metrů.

Převoz zajišťují 3 kotvové vleky. Snowboardisty jistě potěší kvalitní snowpark, kde si mohou vyzkoušet různé překážky. HEIpark Tošovice je vybaven umělým zasněžováním. Samozřejmostí je půjčovna lyžařského vybavení, ski servis, občerstvení, lyžařská škola a snowboardová škola. Součástí areálu je také parkoviště, které je zdarma. Areál  je v provozu celoročně, v létě se nabízí koupání v přehradě s čištěnou vodou, relaxační pobyty a také adrenalinové aktivity.
Nenechte si ujít velice populární snowtubing – jízdu na speciálních pneumatikách zasněženým korytem. Tento adrenalinový zážitek milují nejen děti, ale i dospělí.

Další zajímavostí pro Vás jistě bude bobová dráha, která je tvořena kovovými rourami a její délka je 965 metrů. Jistě vás potěší, že je v provozu je celoročně. Oderské vrchy se mohou chlubit krásnými přírodními scenériemi, které stojí za to vidět. Ať už se vydáte do této lokality v létě nebo v zimě, pak se zde rozhodně nudit nebudete.

Zdroj fotek: www.heipark.cz


GPS souřadnice

49.6989, 17.8517 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 41' 56.04'', E 17° 51' 6.12''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu