mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Pustevny – Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+2)
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Pustevny se nachází v okolí známého rozcestí v srdci Moravskoslezských Beskyd mezi Radhoštěm a Kněhyní, v nadmořské výšce cca 1000 metrů.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Pustevny jsou jedním z nejnavštěvovanějších zimních středisek v Beskydech. Obklopuje je malebná krajina s překrásným výhledem na okolí. Ski areál Pustevny je vybaven dvousedačkovou lanovou dráhou, vleky a systémem technického zasněžování. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři.

Nenechte si ujít ani překrásné běžecké tratě v délce 53 km, které přímo vybízejí k pozorování překrásné krajiny v okolí areálu Pustevny. Pro lyžaře je zajištěna přeprava z parkoviště a autobusové zastávky v Ráztoce k dolní stanici lanové dráhy vláčkem.

Lyžařský areál Pustevny nabízí devět sjezdovek všech obtížností, jejichž celková délka činí 8,1 kilometrů. Můžete využít služeb lyžařské školy, půjčovny, ski-servisu nebo úschovny zavazadel. Na vrcholu si nenechte ujít hotel Maměnku a restauraci Libušin z konce 19. století. Budovy byly  kompletně zrestaurovány do své původní podoby.

Lyžařská střediska v Beskydech nabízejí ideální místa pro zimní sporty a rekreaci.

Zdroj fotek: www.skialpin.cz


GPS souřadnice

49.4898, 18.264 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 29' 23.28'', E 18° 15' 50.4''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu